Služby


Investiční výstavba

 

Pro potřeby developerů i koncových zákazníků:

 • Vyhledáváme pozemky a nemovitosti pro investiční a developerskou činnost
 • Poskytujeme poradenství, řídíme projekty a investice
 • Na základě potřeb zajišťujeme veškeré kroky od počátku až pro finální realizaci:

◦   Změna územního rozhodnutí

◦   Projektová dokumentace

◦   Vybudování inženýrských sítí

◦   Prodej zasíťovaných pozemků, rekonstruovaných bytů a domů či nájemních bytů

 

Příklad: Ve Velkých Popovicích nabízíme 97 parcel o jednotlivé výměře 800 m2. Veškeré inženýrské sítě – přípojky jsou součástí parcel.

 

Infrastruktura

Realizujeme výstavby plynovodů, vodovodů a kanalizací ve všech dimenzích od domovních přípojek přes páteřní sítě o průměru 1 200 mm. Zajišťujeme výstavbu komunikací včetně jejich povrchů (asfalt, beton, dlažba). Jsme specialisté na výstavbu otevřených, pevných či modulových vsakovacích retencí a studní.

 

Správné hospodaření s vodou je aktuální a dlouhodobém horizontu rostoucí problém, kterého jsme si jako odpovědná společnost vědomi. A proto vždy hledáme, navrhujeme a realizujeme ideální řešení při respektování lokálních podmínek a potřeb investora. Navrhujeme optimální řešení s výpočty kubatur vsakování. Zajišťujeme komplexní poradenství pro využívání nejnovějších technologii s maximálním efektem při současné eliminaci rizik spojených s kontaminací spodních vod v problematických odvětvích.

 

Stavby na klíč

 • Papírový proces krok za krokem

Máte nápad, potřebujete realizovat vlastní projekt? Řešíte problémy s dokumentací, administrativou či snad potřebujete změnit dodavatele stavby? Pomůžeme Vám! Na základě mnohaletých zkušeností se stavebnictvím a díky špičkovým kontaktům v oboru zajišťujeme odborné konzultanty a v případě potřeby i soudní znalce. Vyřídíme dokumentaci, provedeme Vás nezbytnými kroky od počátku až po zkolaudované dílo. Pomůžeme zefektivnit Váš projekt!

 

 • Již žádné starostí s úřady

Potřebujete vyřídit úkony na úřadech, oběhat řadu institucí, nevíte kde začít? Vyřídíme všechna povolení a papírování na úřadech za Vás! Poskytujeme komplexní poradenství - pomáháme zjednodušit byrokracii, uspíšit realizaci Vašeho projektu. Stavby provázíme od projektové dokumentace až po kolaudaci. Disponujeme jedinečným know how, které jsme si budovali po více než desetiletí spolupráce s největšími a nejúspěšnějšími developery u nás.

 

 

Poradenství

Zkušenosti, odbornost i pečlivost při naší práci jsou předpokladem správných rozhodnutí. Naučili jsme se vybírat ta nejlepší řešení, která zaručují dodržení stanovených rozpočtů projektů s téměř nulovou poruchovostí i dlouhá léta po záruce. S investorem procházíme každou projektovou dokumentaci a společně hledáme vždy ideální, daným situacím na míru šitá nejvhodnější řešení.

 

Stavební dozor

Stavební dozor je alfou a omegou každého projektu. Naši zkušení odborníci, projektoví manažeři ohlídají Vaši stavbu s profesionální jistotou. S námi neutratíte zbytečně ani korunu navíc! Ohlídáme kvalitu práce, odhalíme možné úniky, zabezpečíme Váš projekt. Zajišťujeme stavební a technický dozor včetně bezpečnosti práce.

 

Rekonstrukce

Každá rekonstrukce je jiná, vyžaduje individuální přístup. My poskytujeme široký rozsah rekonstrukčních prací bez jakýchkoli omezení. Plníme představy zákazníků, práci odvádíme vždy v prvotřídní kvalitě.

 

Specializujeme se na rekonstrukce vodovodních a kanalizačních řadů. Disponujeme vodovodní a kanalizační kamerou pro zjištění reálného stavu potrubí. Dle tohoto pak s investory konzultujeme možnosti oprav či výměny starého potrubí za nové.

 

Nepřetržitě vzděláváme naše zaměstnance, sledujeme trendy, technologické a procesní novinky. I proto dosahujeme nejnižších nákladů se špičkovou realizací v co nejkratším čase.

 

 

 

Hlavní činnost:

 • Investiční výstavba
 • Stavby na klíč
 • Poradenství
 • Stavební dozor
 • Rekonstrukce
 • Infrastruktura

Jak pracujeme:

Postup

Ano právě tak jednoduchá pro Vás může být stavba ve spolupráci s námi!