O nás

 

Společnost POZIS-BAU s.r.o. založil v roce 2003 zkušený tým profesionálů s mnohaletou praxí ve výstavbě a plánování infrastruktury. Jsme stavební firma se specializací na inženýrské sítě, výstavbu komunikací a přípravu staveb.
Sídlíme v Praze
, působíme v celé ČR.


 

Plníme nejnáročnější požadavky

Řídíme všechny formáty projektů od malých až po největší – technologicky náročné procesy. Realizovali jsme i projekty v objemových řádech stovek milionů korun .

 

Používáme kvalitní atestované materiály a vlastní techniku, kterou pravidelně dle nových trendů a technologických nároků obnovujeme. V případě potřeby zajišťujeme nasmlouvané a mnohaletou spoluprací prověřené subdodavatele.

 

 

Stálí a spokojení klienti

Pracujeme tak, abychom uspokojili nároky a potřeby všech našich klientů. Spolupracujeme s největšími developerskými společnosti v České republice (např. budování infrastruktury na klíč na Černovických terasách v objemu více než 100 mil. korun, atd.). Kvalita naší práce, ať se jedná o výstavbu, poradenství či plánování, se projevuje vždy těmi nejlepšími referencemi.

 

 

Sebevzdělávání

Sledujeme nejnovější trendy, postupy a technologie. Vždy hledáme a poskytujeme ta nejlepší řešení při maximální kvalitě za co nejnižší náklady, přičemž dbáme především na horizont dlouhodobého užívání.

 

Všichni ve firmě jsou pravidelně školeni nejen v oboru inženýrských sítí a technologií, věnujeme se celé problematice stavebnictví a přenášíme je do praxe. Klademe důraz na trvalé vzdělávání a profesní zdokonalování všech našich zaměstnanců. Výsledkem naší firemní politiky je tak vysoká odbornost pracovníků se zárukou špičkově odvedené práce v prvotřídní kvalitě.


Poradenství

Státnímu sektoru poskytujeme dosud výhradně poradenskou činnost v rozsahu zadávání výběrových řízení a nezávislých posuzování problematických situaci – včetně zajištění odborných a znaleckých posudků.